PWA ve AMP

AMP ve PWA, taşınabilir cihazlarda daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. yavaş bağlantılarda bile çalışan hızlı performansa sahip cihazlar kolaylıkla. 

PWA nedir?

Aşamalı Web Uygulamaları, mobil deneyimin geleceğidir. "Progresif Web Uygulaması, uygulama benzeri bir kullanıcı deneyimi sunmak için modern web özelliklerini kullanır." – diyor PWA Ekibi. PWA, mobil kullanıcılara sorunsuz bir deneyim sunmak için yerel cihaz API'lerini kullanabilir.

PWA, kullanıcının maksimum yerel kullanılabilirlikle uygulamaya erişmesine olanak tanıyan, cihazda doğal bir uygulama gibi hissettirir. PWA gerçekten hızlı ve güvenilirdir. PWA, yavaş internet bağlantılarında veya cihaz çevrimdışıyken bile çalışma yeteneğine sahiptir.

PWA herhangi bir kurulum gerektirmez ve tarayıcı içinde çalışmak için üst düzey bir yeteneğe sahiptir. Bir kullanıcı açıkça PWA isterse, herhangi bir ağır indirme işlemi olmadan cihazın Ana Ekranına bir bağlantı olarak eklenebilir.

Uygulamanın aynı sürümü farklı cihazlarda çalıştığından PWA uygun maliyetlidir.

Yerel Uygulama benzeri Deneyim

PWA her zaman son kullanıcının yerel bir uygulama kullanıyormuş gibi hisseder.

Kolaylıkla Çevrimdışı Çalışır

PWA, internet bağlantınız kesilse bile yanıt verir.

Kullanıcı Deneyimini İyileştirir

PWA, müşterileriniz için her yerde kolay bir alışveriş deneyimi yaratır.

AMP nedir?

Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sayfalarını daha hızlı ve gelişmiş performansta sunmak için oluşturulmuştur. AMP sayfaları, performans ve hıza odaklanan bir web sayfasının daha düşük bir sürümüdür. AMP, aynı sayfanın genel sürümüne kıyasla 4 kata kadar daha hızlıdır.

4 kat daha hızlı

AMP sayfası Mobil Cihazlarda 4 kata kadar daha hızlıdır.

Geliştirilmiş SEO

E-ticaret sitelerinde artan dönüşüm oranı.

Yavaş İnternet için ideal

AMP, yavaş internet bağlantılarında kolaylıkla çalışır.

İşimiz bizi farklı kılıyor.
Çalışmalarımızdan daha fazlasını görün.