Marketplace

E-Posta Şeritleri

Müşterileri ve konforlarını çok önemsiyoruz. Müşterilerinizin Ticket Panel'e gelip yanıt vermek yerine doğrudan e-posta panellerinden yanıt vermesine izin verin.

Bir temsilci müşterinin biletine yanıt verdiğinde, müşteri bir e-posta bildirimi alır. Artık o bilete cevap vermek için sayfanıza gelmesini bekleyemezsiniz. Bu e-posta bildirimini doğrudan yanıtlayabilir ve yanıt, temsilcinin kontrol panelinde otomatik olarak bilete dönüştürülür.

Bilete Posta (E-Posta Bileti)

“Mail to Ticket” özelliği ile hiçbir e-posta okunmadan kalmayacak. Doğru yürütülmesi için destek postanıza gelen sorgunuzu otomatik olarak biletlere dönüştürecektir.

Posta kutusunu Bilet'e kurarak, iş e-posta kimliklerinize gelen tüm e-postalar Bilet'e yönlendirilecek ve bilete dönüştürülecektir. Ve panelden, e-posta hesabınızı açmaya geri dönmeden bu biletleri yanıtlayabilirsiniz.

ticket
delete

Bilet Konusunu Sil (Atla)

Bu "Sil" işleviyle ihtiyaca göre herhangi bir biletin herhangi bir dizisini atlayın. Gereksiz iş parçacıklarının sıraya girmesini önlemek için yararlıdır.

Temsilciler ve müşteriler için yararlı olmayan tüm bilet dizileri için, görüşmenizi kısa tutmak ve bilgileri takip etmek kolay olmak için bunları kolayca silebilirsiniz.

Yönlendirme Biletleri

Bilet dizisini gerekli destek personeline posta ile iletin ve çözüm süresini kısaltın. Ayrıca “kör kopya” ve “karbon kopya” ile destekle ilgili hususlar hakkında bilet üzerinden yetkililere bilgi veriniz.

Takım arkadaşlarınızın faydalı bilgiler içeren bilet dizisinin içeriğini bilmesini istiyorsanız, herhangi birini “karbon kopya” ve “kör karbon kopya” içinde tutan herkese kolayca iletebilirsiniz.

forward
priority

Bilet Önceliği

Biletlerinizi duruma göre “Acil”, “Orta”, “Düşük” olarak işaretleyin ve bilet çözümleme sürecini sorunsuz hale getirin.

Temsilciler, önceliklere göre çağrılara dikkat çekebilir ve akıllı bir çözüm sunabilir. Bilet belirli bir önceliğe sahip bir temsilciye atandığında, bir temsilci biletlerini önceliğe göre sınıflandırabilir ve gerektiğinde yanıtlayabilir.

İşimiz bizi farklı kılıyor.
Çalışmalarımızdan daha fazlasını görün.