Marketplace

Analiz Raporu

Etkili bir rapor oluşturmak ve ilerlemenizi takip etmek için müşterileriniz, sınavlarınız ve dersleriniz hakkında ayrıntılı bilgiler edinin.

Öğrenci İşleri

Kursunuza kayıt olan kursiyerlerinizi Mebbis, Excel veya manuel olarak kaydedebilirsiniz ayrıca kişisel ayarlarını tek bir panel üzerinden yönetmek çok daha kolay.

Bildirimleri Yönet

Müşterilerinize bildirim gönderebilir, bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz, herkese göndermek zorunda değilsiniz, özel bir müşteri seçerek kişisel bildirim gönderebilirsiniz.

Erişim Kontrol Listesi (ACL)

Kullanıcıların belirli kayıtlara erişimi olduğundan emin olmak için kullanıcıları belirli bir role atayın. Kayıtları kimlerin düzenleyebileceğini, kayıtları kimlerin oluşturabileceğini ve kayıtları kimlerin silebileceğini kontrol edin. Yönetici olarak, kullanıcıları ve rolleri yapılandırabilirsiniz.

Kurs Yönetimi

Kursunuzu yönetin, sınav sorularınızı, canlı dersleri, randevuları, araçları ve daha fazlasını tek bir panelden yönetin.

Soru Yönetimi

Sınav sorularınızı ekleyin, eksik veya yanlış sorular varsa bunları çözüm ekranında kolayca görebileceksiniz.

Çoklu Dil

Çoklu dil yönetimi ile sorularınızı, derslerinizi, sınavlarınızı panelinizi çoklu dile uyarlayabilirsiniz.

Randevu Yönetimi

Telefon ağları ve e-posta için sırada beklemek yerine, çevrimiçi olarak randevu alabilirsiniz. Ama ya o gün planlarım varsa? İşte o zaman planlanmış günleri devre dışı bırakmalısınız. Bu çok kolay!

Gruplar

Müşterilerinize bir grup atayın, böylece gruplara göre sınavlar, dersler ve canlı dersler seçebilirsiniz. Bunu yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Destek Sistemi

Online destek sistemi sayesinde müşterilerinizle daha hızlı ve daha kolay iletişim kurabileceksiniz. Bu uygulamanın bir destek sistemi olduğu için telefon ağlarını ve e-posta kuyruklarını beklemeyin!

İşimiz bizi farklı kılıyor.
Çalışmalarımızdan daha fazlasını görün.