Marketplace

Birden Fazla Satıcı Pazarı

E-ticaretini, birden fazla satıcının ürünlerini web sitenizde satabileceği pazara dönüştürün. Web sitenizdeki dönüşümleri artırmak için alıcılarınızın birden fazla satıcıdan farklı satın alma seçenekleri alması tek elden bir çözüm olacaktır.

Saf RTL Desteği (Arapça/İbranice)

Size, entegre lojistik ve ödeme yöntemleriyle MENA e-ticaret pazarı için RTL destekli ilk ekosistem çerçevesini sunuyoruz.

Rtl
Multi Vendor

Çoklu Mağaza Envanteri

Tek bir web sitesinden çok kanallı envanterleri yönetmek ve belirli bir envanterdeki ürün stoğunuzu kolayca takip etmek için çoklu envanter kaynağı ile laravel e-ticareti bağlayın.

Ürün SEO

Ürününüzü meta açıklama, başlık, anahtar kelimelerle zenginleştirin ve doğrudan hedef kitlenize aramanın en üstünde görünmelerini sağlamak için ürün SEO'nuzu daha da geliştirin.

Seo
İmage Search

Makine Öğrenimi (Görselle Arama)

Tensorflow tarafından desteklenen laravel e-ticaret mağazası, görsele göre doğaçlama ürün araması kullanarak müşterilerinize sorunsuz bir arama deneyimi için makine öğrenimi uygulamasına yerel destek sağlar.

Temel Web Verileri

Web sitenizin sürekli iyileştirilmesi ve müşteri deneyiminizin analizi, başarınızın köküdür. Google'ın temel web hayati bilgileri, web'de harika bir kullanıcı deneyimi sunmak için gerekli olan e-ticaret mağazanız için birleşik rehberlik sağlar.

Web Vital
İyzico Payment

İyzico İle Öde

Kredi veya Banka kartları gibi küresel ödeme yöntemlerinin yanı sıra ülkeyle ilgili daha fazla yerel ödeme yöntemi sunan İyzico ile ödeme mağazanızın müşterilerine basitleştirilmiş ve güvenli bir ödeme deneyimi sunun.

İşimiz bizi farklı kılıyor.
Çalışmalarımızdan daha fazlasını görün.