Dijital Şirket COVID-19 Kilitlemesinde Ne Yapabilir?

Koronavirüsün mevcut pandemik durumunda, dışarıdaki ülkelerin çoğu kilitli durumda. Durumla başa çıkmak için BT sektörü uzaktan çalışmaya başladı. Burada "Dijital Şirket COVID-19 Kilitlemesinde ne yapabilir?" Tartışılacaktır.

Ölümcül COVID-19'un patlak vermesinden bu yana, tüm dünya ona karşı birlikte savaşıyor. Ekonomiler darbe aldı ve işler durma noktasına geldi.

Gelir, ürünler ve müşteriler açısından üstel büyümeye yardımcı olacak planımızı formüle edebiliriz.

Yazılımınızı Yükseltin

Bu durumda, yazılımınızı ( e-ticaret platformu , uygulama) yükseltmeye odaklanabilirsiniz. Çünkü her teknoloji / yazılım, yükseltmeler gerektirecektir.

Gün geçtikçe yeni özellikler talep eden müşteriler arttıkça, yükseltilen yazılım / platform yazılım / platform popülerliğinizi ve üretkenliğinizi artıracaktır.

Diğer yazılımınızı en son yükseltilmiş yazılımla uyumlu hale getirin . Piyasada yeni bir şey olduğunda, mevcut sistem bununla uyumlu olmayabilir, bu nedenle yazılımı yükseltirken uyumluluk önemli bir kısımdır.

Devam Eden Projelerinizi Tamamlayın

Yoğun programımızda birçok şeyi günlük olarak atlıyoruz. Şimdi devam eden projenize daha fazla kaynak eklemenin zamanı geldi, böylece en kısa sürede bitirebilirsiniz.

Ve planlanan sürenin ötesinde çalışarak, geliştiricilere proje sırasında çatışmaları ve beklenmedik riskleri yönetmek için daha fazla zamana yardımcı olun.

Bu kritik durumda, müşteriniz projesini son teslim tarihinden önce almaktan mutlu olacaktır. Ayrıca projeyi zamanında veya son teslim tarihinden önce bitirerek şirketiniz için bir miktar gelir elde edebilirsiniz.

Müşterilerinizi Destekleyin

Güvenlik endişeleri nedeniyle kapalı olsanız bile, korona virüs salgını sırasında müşterilerinize hizmet vermeye devam etmenin başka bir yolu var.

Hizmetinizle dijitale geçin ve müşterilerinize evde oturarak destek sağlayın. Hizmetinizi uzaktan sunmak için Skypezoom, google hangout gibi bir araç kullanabilirsiniz.

Ayrıca satın alımlarda indirim yapmanın tam zamanı . Alışveriş yaparken herkesin tekliflere, satışlara  ve  indirimlere ilgi duyması insan doğasıdır.

Ürünlerde indirim yapmak firmanız için oldukça etkili olabilir. İndirimli fiyatlandırma, dönüşüm oranınızı artırabilir.

Evden Çalışmak, Korkusuzca Çok Çalışmak Demektir

COVID-19 salgını nedeniyle birçok şirket çalışanlarının evden çalışmasını tavsiye ediyor.

Aşağıda üretken kalmak için birkaç ipucu verilmektedir, çünkü bu kritik durumda her çalışan için çok önemli ve her çalışan % 100 işini vermelidir.

  • Belirlenmiş bir Çalışma Alanı oluşturun

Herhangi bir yerden üretken olabiliyorsanız , bu, beyninize verimli bir şekilde çalıştığınız yerde olduğunuzu söylemenize yardımcı olacak belirlenmiş bir çalışma alanı oluşturmak iyidir.

  • İş için bir program yapın

Evden çalışırken organize olmanıza, motive olmanıza ve üretken olmanıza yardımcı olacak bir günlük yapılacaklar listesi yapın . Öncelikle yüksek öncelikli görev üzerinde çalışın.

  • İletişim

İster toplantı, ister görevlendirme veya herhangi bir karar verme olsun, takımla etkileşim kurmak çok önemlidir. Bu nedenle, uzaktan çalışırken bazı iletişim yöntemlerine sahip olmak önemlidir.

 Bir e-ticaret mağazanız yoksa, ArsivPro ile çevrimiçi e-ticarete başlayın.

Öneri ve destek talepleriniz için yardım sayfamızdan bir bilet göndermekten çekinmeyin.