Herkesin kendi işini kurması ve ölçeklendirmesi için oluşturulmuş ücretsiz ve Açık kaynaklı sistemler

Codenteq Ekibi Hakkında

2021 yılında kurulan Codenteq ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada açık kaynak projeler geliştirerek katkı sağlayan bir ekibiz.

Amacımız Türkiye’de ve dünyada açık kaynak projeler geliştirmek ve öğrenmeye yönelik yenilikler getirmektir. Aynı zamanda genç Türk yazılımcıları da bu yeniliklere teşvik ederek, onlara öğrenme fırsatı vermek. Yaptığımız çalışmalarda temiz kod mimarisi oluşturarak diğer yazılımcılara kolay geliştirme ortamı sağlamak.

Web ve mobil tabanlı yazılımlar geliştirebiliyor, projelerimizin yenilikçi ve diğer yazılımcılar tarafından geliştirilmeye açık olmasına özen gösteriyoruz.

Türk yazılımcılar olarak geleceğin açık kaynak projeleri üzerinde çalışan bir ekibiz.

Web sitesi geliştirme, dünya çapında ağ (internet) veya özel ağ (intranet) için bir web sitesi oluşturmayı, yayınlamayı ve sürdürmeyi içerir. Mevcut birçok açık kaynaklı aracı kullanarak, basit statik içeriğe sahip bir web sitesi geliştirebilir veya karmaşık web uygulamaları oluşturabilir, hizmetler sunabilir ve ticari işler yürütebilir.

CodenteqOpen Source (Açık Kaynak) devidir ve açık web’e parlak bir şekilde sürekli olarak katkıda bulunur. Bu çerçeveyi daha istikrarlı hale getirmek için topluluğa katılmanızı diliyoruz. Twitter topluluğu için tıkla.

Üzerinden çalıştıkları son proje hakkında bir kaç bilgi edinelim.

İmtihan

eExam (İmtihan), Laravel (bir PHP çerçevesi) ve ilerici bir React çerçevesi olan Next.js gibi en yeni açık kaynaklı teknolojilerden bazıları üzerine inşa edilmiş, elle uyarlanmış bir E-Sınav çerçevesidir.

/**
 * Display a listing of the resource.
 */
public function list(array $with = [], array $where = [])
{
    return $this->model::with($with)->where($where)->latest()->get();
}

İmtihan, çevrimiçi kursunuzu oluşturmak veya fiziksel kurslardan her zaman talep gören çevrimiçi dünyaya geçmek için zamanınızı, maliyetinizi ve iş gücünüzü azaltmanıza yardımcı olabilir. İşletmeniz – ister küçük ister büyük olsun – yararlanabilir. Ve kurulumu basittir.

Belgelerimizi okuyun: Geliştirici Belgeleri

Codenteq ve Codenteq Team hakkında daha fazla bilgi için Codenteq web sayfasını kontrol edebilirsiniz.